Google+

Produkty za výhodné ceny   Kvalita za málo


Saténové obliečky Luxury Coll biele fialovej 140x220, 70x90

Kód produktu: KV-221223

Dostupnosť: Vypredané

Francúzske návliečky bavlnený satén biele fialovej
Vždy keď vstúpite do spálne vás zaujme táto moderná bielizeň v čierno fialovej elegancii na francúzsku prikrývku. Príjemne tlmená motív vnesie do izby dušu, bude sa vám príjemne zaspávať a s dobrou náladou ráno vstanete oddýchnutý.

Francúzske návliečky sú určené pre všetky zamilované páry, ktoré chcú mať k sebe bližšie. Francúzske saténové návliečky majú na deke z jednej strany bielu a na druhej strane fialovú farbu. Tento vzor sa opakuje aj na zadnej strane a na vankúši. Vlákna bavlneného saténu sú ošetrené mercerizácou (úprava vlákna na kruhový tvar). Vďaka tomu sa satén stáva jemným, hrejivým, lesklejším a so sýtou farbou. Pre dokonalú pevnosť sú zipsy šité niekoľko centimetrov od kraja, aby vznikol pevný roh na perfektnú fixáciu prikrývky a vankúša. Saténová bielizeň je šitá z kvalitnej metráže vo väčšom rozmere. Po vypraní získate požadovaný rozmer. Návliečky majú zipsové zapínanie s jazdcom.

Rozmer 220x200, 2 vankúše 70x90 cm
Materiál Bavlnený satén, 125g/m2
Zapínanie na zips


Saténové návliečky spravia radosť hlavne vám. Nielen, že skvele vyzerajú, ale sa vám budú aj ľahko prať. Stačí prať podľa odporúčania výrobcu - naruby so zapnutým zipsom do 60 ° C. Môžete sušiť v sušičke na nízky stupeň. Veľkou výhodou je, že sa satén veľmi nekrčí. Aby novo potiahnutá posteľ lahodila oku, odporúčame farbu biela, fialková a tmavo fialová.


Cena bez DPH: 59.08 € Cena s DPH:
Doprava od 3,-€
70.90 €

Detaily

Kvalitex Francúzske obliečky bavlnený satén biele fialovej Vždy keď vstúpite do spálne vás zaujme táto moderná bielizeň v čierno fialovej elegancii na francúzsku prikrývku. Príjemne tlmená motív vnesie do izby dušu, bude sa vám príjemne zaspávať a s dobrou náladou ráno vstanete oddýchnutý. Francúzske obliečky sú určené pre všetky zamilované páry, ktoré chcú mať k sebe bližšie. Francúzske saténové obliečky majú na deke z jednej strany bielu a na druhej strane fialovú farbu. Tento vzor sa opakuje aj na zadnej strane a na vankúši. Vlákna bavlneného saténu sú ošetrené mercerizácou (úprava vlákna na kruhový tvar). Vďaka tomu sa satén stáva jemným, hrejivým, lesklejším a so sýtou farbou. Pre dokonalú pevnosť sú zipsy šité niekoľko centimetrov od kraja, aby vznikol pevný roh na perfektnú fixáciu prikrývky a vankúša. Saténová bielizeň je šitá z kvalitnej metráže vo väčšom rozmere. Po vypraní získate požadovaný rozmer. Obliečky majú zipsové zapínanie s jazdcom. Rozmer 220x200, 2 vankúše 70x90 cm Materiál Bavlnený satén, 125g/m2 Zapínanie na zips Saténové obliečky spravia radosť hlavne vám. Nielen, že skvele vyzerajú, ale sa vám budú aj ľahko prať. Stačí prať podľa odporúčania výrobcu - naruby so zapnutým zipsom do 60 ° C. Môžete sušiť v sušičke na nízky stupeň. Veľkou výhodou je, že sa satén veľmi nekrčí. Aby novo potiahnutá posteľ lahodila oku, odporúčame farbu biela, fialková a tmavo fialová.

Ďalšie informácie

Výrobca Kvalitex
EAN kód 8595673410888

Napíšte vlastnú recenziu

Recenzujete produkt: Saténové obliečky Luxury Coll biele fialovej 140x220, 70x90

Ako by ste ohodnotili tento produkt? *

  1 2 3 4 5
Vzhľad

Štítky produktu

Pre oddelenie štítkov použite čiarky. Viacslovné frázy ohraničte apostrofmi (').

Najpredávanejšie Produkty